Cégünkről: A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. a család- és népesedéspolitikai eszközök és családtámogatások kialakításával és működtetésével, a gyermeket vállaló és nevelő szülők támogatásával, a munka és a család összeegyeztetésének és összekapcsolásának biztosításával, a női jogok érvényesülésének figyelemmel kísérésével, valamint a nemzedékek közötti együttműködés erősítésével összefüggő feladatok megvalósításában működik közre. Továbbá a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépést elősegítő nemzeti stratégiai célok és a kapcsolati erőszak áldozatai számára az esetleges krízishelyzetben történő éjjel-nappal elérhető segítségnyújtási lehetőségek biztosításában. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

INFORMATIKAI RENDSZERÜZEMELTETŐ

Több, mint 300 főt foglalkoztató uniós projekteket megvalósító dinamikus cégünk informatikai csapatába keresünk rendszerüzemeltetéssel foglalkozó kollégát, teljes munkaidőben, hétfőtől péntekig 8-16.30-ig.

Elvárások:

·        3 éves rendszer-üzemeltetői tapasztalat az alábbiakban:

o   Operációs rendszerek: Microsoft Windows szerver és kliens oldali operációs rendszerek

o   Irodai szoftverek: Microsoft Office irodai programcsomag

o   Adatbázis ismeretek: relációs adatbázis rendszer alapfokú ismerete

o   Egyéb informatikai ismeretek: IP hálózat, SAN hálózat, SIP-VOIP, cluster megoldások, MS. Hyper V, Integrált vállalatirányítási rendszerek, VIR rendszerek, stb.

·        Középfokú végzettség

·        Jó kommunikációs készség

Előnyök:

·        Szakirányú vagy felsőfokú végzettség

·        KKV szektorban szerzett tapasztalat előny

Feladatok:

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület, jól megközelíthető iroda

Amit mi kínálunk:

·        Határozatlan idejű, teljesmunkaidős munkaviszony

·        Versenyképes jövedelem

·        Cafetéria

·        Céges laptop

·        Céges mobiltelefon

·        Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „Informatikai rendszerüzemeltető” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2019.09.15.