A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. a család- és népesedéspolitikai eszközök és családtámogatások kialakításával és működtetésével, a gyermeket vállaló és nevelő szülők támogatásával, a munka és a család összeegyeztetésének és összekapcsolásának biztosításával, a női jogok érvényesülésének figyelemmel kísérésével, valamint a nemzedékek közötti együttműködés erősítésével összefüggő kormányzati feladatok megvalósításában működik közre. Továbbá a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépést elősegítő nemzeti stratégiai célok és a kapcsolati erőszak áldozatai számára az esetleges krízishelyzetben történő éjjel-nappal elérhető segítségnyújtási lehetőségek biztosításában. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

CSALÁDBARÁT HELY VÉDJEGY PROJEKT – TANÚSÍTÓ-AUDITOR

A Projektről: A Családbarát hely (Családbarát Munkahely és Családbarát Szolgáltató hely) olyan sztenderd tanúsítási és minőségbiztosítási rendszer, mely alapján a magyarországi vállalatok, önkormányzatok, egyházak vagy intézmények, stb. Családbarát Hely minősítést szerezhetnek.

A projekt része a már létező családbarát díjak, minősítő rendszerek, védjegyek továbbfejlesztése és összehangolása az egységes, országos lefedettségű Családbarát Hely márka rendszerével, a védjegyhez kapcsolódó akkreditációs, pályáztatási, minősítő-/hitelesítő-, minőségfelügyeleti/-ellenőrzési, védjegy-szabadalmaztatási, tanácsadói, támogatói és ösztönzési rendszer kidolgozása.

További információ: A projekt az EFOP 126 (www.csaladbaratorszag.hu/védjegy)

A Tanúsító-auditor a Családbarát hely sztenderd megfelelőségét Védjegy projekt megvalósítását, felügyeli a tanúsítási folyamatot és vezeti a tanúsító-auditor csapatot.

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség

• Minőségbiztosításban szerzett tapasztalat

• Önálló munkavégzés és proaktivitás

• B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

• Európai Unió által finanszírozott projekt tapasztalat

Feladatok:

• A tanúsító folyamat során a feltételeknek való megfelelés ellenőrzése és a szervezetek minősítése

• Adatok elemzése és a minősítéshez kapcsolódó interjúk lebonyolítása

• Személyes kapcsolattartás a munkáltatókkal és szolgáltatókkal, helyszínek látogatása

• A minősítési folyamathoz tartozó adminisztráció elkészítése

Budapest, XIII. kerület, Tüzér utca 33-35., a munkakör ellátása rendszeres utazást igényel Magyarország területén belül

Amit mi kínálunk:

• • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

• • Versenyképes jövedelem

• • Cafetéria

• • Rugalmas munkaidő

Kezdés dátuma: a kiválasztást követően azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el a személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „Védjegy Tanúsító-auditor” tárgy megjelöléssel.