Cégünkről: A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. a család- és népesedéspolitikai eszközök és családtámogatások kialakításával és működtetésével, a gyermeket vállaló és nevelő szülők támogatásával, a munka és a család összeegyeztetésének és összekapcsolásának biztosításával, a női jogok érvényesülésének figyelemmel kísérésével, valamint a nemzedékek közötti együttműködés erősítésével összefüggő kormányzati feladatok megvalósításában működik közre. A család- és népesedéspolitikai célok elérése érdekében hatásvizsgálatokat, adatgyűjtést, tényfeltáró, elemző, stratégiai és döntés-előkészítő tanulmányokat készít, szakmai tájékoztató fórumként honlapot működtet, folyóiratokat és időszakos kiadványokat terjeszt, illetve olyan szakmai továbbképzéseket, műhelyeket szervez, és olyan kiemelt projekteket tervez és valósít meg, melyek nemzetközi egyezmények végrehajtásában is szerepet játszanak. A Társaság közreműködik továbbá a kormányzat gyermek- és ifjúságpolitikájának kialakításában, valamint a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépést elősegítő nemzeti stratégiai célok és a kapcsolati erőszak áldozatai számára az esetleges krízishelyzetben történő éjjel-nappal elérhető segítségnyújtási lehetőségek biztosításában. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

REGIONÁLIS KÉPZÉSSZERVEZŐ

Képzésszervezési feladatok ellátására keresünk 6 régiós irodába, 1 fő teljes munkaidős és 1 fő 4 órás részmunkaidős agilis, segítőkész, önálló, jó szervező készséggel rendelkező kollégát.

A Regionális irodák helyszínei: Székesfehérvár, Győr, Debrecen, Miskolc, Pécs, Szeged

Elvárások:

•         Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny

•         Jó szervező és jó kommunikációs készség

•         Jó együttműködési készség, segítőkész, proaktív hozzáállás

•         Képzés valamely területén szerzett 2 éves tapasztalat

•         MS office magabiztos használata –word, excel, power point

Előnyök:

• Képzés szervezésben szerzett tapasztalat

•         „B” kategóriás jogosítvány és saját személyautó

Feladatok:

•         CSBO által szervezett konferenciák, továbbképzések előkészítése és szervezése

•         aktív részvétel oktatásszervezési és lokális toborzási feladatokban

•         oktatási dokumentáció teljes körű előkészítése

•         adatbázisok vezetése, nyilvántartások naprakészen tartása

•         részvétel oktatások lebonyolításában, rendelkezésre állás az oktatók részére

•         információszolgáltatás a csoportoknak

•         eszközök, catering előkészítése, biztosítása a képzésekre

•         folyamatos kapcsolattartás a Marketing Igazgatósággal

•         képzéshez, oktatáshoz kapcsolódó fejlesztési javaslatok megfogalmazása

• aktív részvétel a fejlesztési folyamatokban

• kapcsolattartás külső ügyfelekkel

Regionális irodák: Székesfehérvár, Győr, Debrecen, Miskolc, Pécs, Szeged

Amit mi kínálunk:

•         Határozatlan idejű, teljes vagy részmunkaidős (napi 4 órás) munkaviszony

•         Versenyképes jövedelem

•         Cafetéria

•         Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus környezet

Kiválasztást követően azonnal, 2019. április 1-től folyamatosan

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „Regionális képzésszervező részmunkaidős” vagy „Regionális képzésszervező teljes munkaidős” tárgy megjelölésével.

Jelentkezési határidő:

2019. március 30.