Cégünkről: A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. a család- és népesedéspolitikai eszközök és családtámogatások kialakításával és működtetésével, a gyermeket vállaló és nevelő szülők támogatásával, a munka és a család összeegyeztetésének és összekapcsolásának biztosításával, a női jogok érvényesülésének figyelemmel kísérésével, valamint a nemzedékek közötti együttműködés erősítésével összefüggő kormányzati feladatok megvalósításában működik közre. A család- és népesedéspolitikai célok elérése érdekében hatásvizsgálatokat, adatgyűjtést, tényfeltáró, elemző, stratégiai és döntés-előkészítő tanulmányokat készít, szakmai tájékoztató fórumként honlapot működtet, folyóiratokat és időszakos kiadványokat terjeszt, illetve olyan szakmai továbbképzéseket, műhelyeket szervez, és olyan kiemelt projekteket tervez és valósít meg, melyek nemzetközi egyezmények végrehajtásában is szerepet játszanak. A Társaság közreműködik továbbá a kormányzat gyermek- és ifjúságpolitikájának kialakításában, valamint a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépést elősegítő nemzeti stratégiai célok és a kapcsolati erőszak áldozatai számára az esetleges krízishelyzetben történő éjjel-nappal elérhető segítségnyújtási lehetőségek biztosításában. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

FŐKÖNYVELŐ

A Főkönyvelő a Társaság Pénzügyi és Számviteli igazgatóságán a Számviteli terület szakmai irányításáért és a számviteli működésért felelős, és vezeti a könyvelői csapatot.

Elvárások:

• Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés

• Több éves főkönyvelői tapasztalat

• Önálló munkavégzés

• Megbízhatóság, pontosság, proaktivitás

Előnyök:

• Európai Unió által finanszírozott projekt tapasztalat

Feladatok:

• pénzügyi-számviteli csapat irányítása

• Adóbevallások, hatósági adatszolgáltatások elkészítésének szakmai felügyelete

• Évközi, év végi könyvvizsgálatok elvégzése

• Kapcsolattartás a hatóságokkal, részvétel a hatósági és adóhatósági ellenőrzésekben

• A társaság számviteli politikájának alakítása

• Adózási kérdések szakmai elemzése, adóoptimalizálás

• Havi, negyedéves és év végi zárásokban való részvétel, adatszolgáltatás a kontrolling részére

• Pályázati elszámolásokban való részvétel

• Szerződések, dokumentumok felülvizsgálata számviteli és adójogi szempontból

• Tanácsadás a szervezeti egységeknek adózási kérdésekben.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII: kerület, Tüzér utca 33-35.

Amit mi kínálunk:

• Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

• Versenyképes jövedelem

• Cafetéria

• Rugalmas munkaidő

Kezdés dátuma: a kiválasztást követően azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el a személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „Főkönyvelő” tárgy megjelöléssel.