Cégünkről: A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. a család- és népesedéspolitikai eszközök és családtámogatások kialakításával és működtetésével, a gyermeket vállaló és nevelő szülők támogatásával, a munka és a család összeegyeztetésének és összekapcsolásának biztosításával, a női jogok érvényesülésének figyelemmel kísérésével, valamint a nemzedékek közötti együttműködés erősítésével összefüggő kormányzati feladatok megvalósításában működik közre. A család- és népesedéspolitikai célok elérése érdekében hatásvizsgálatokat, adatgyűjtést, tényfeltáró, elemző, stratégiai és döntés-előkészítő tanulmányokat készít, szakmai tájékoztató fórumként honlapot működtet, folyóiratokat és időszakos kiadványokat terjeszt, illetve olyan szakmai továbbképzéseket, műhelyeket szervez, és olyan kiemelt projekteket tervez és valósít meg, melyek nemzetközi egyezmények végrehajtásában is szerepet játszanak. A Társaság közreműködik továbbá a kormányzat gyermek- és ifjúságpolitikájának kialakításában, valamint a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépést elősegítő nemzeti stratégiai célok és a kapcsolati erőszak áldozatai számára az esetleges krízishelyzetben történő éjjel-nappal elérhető segítségnyújtási lehetőségek biztosításában. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

TITKÁRSÁGVEZETŐ

A Titkárság az Ügyvezető igazgató munkáját közvetlenül támogatja valamint a Társaság szervezetirányítási és koordinációs feladatait látja el.

A titkárságvezető feladatai:

- A Titkárságvezető elsődleges feladata a szervezet működési rendjének biztosítása, a munka koordinációja és folyamatos felügyelete.

- Az ügyvezető operatív munkájának segítése

- általános titkársági feladatok, postázás, telefonkezelés, vendégek fogadása, az irattár karbantartása

- A Titkárságra beérkező megkeresések (személyes, írásbeli és telefonos) koordinálása

- A kifelé történő kommunikáció esetén a szükséges szakmai anyagok összegyűjtése, válaszlevelek előkészítése

- A szervezet irányítását biztosító értekezletek megszervezése és az értekezletek jegyzőkönyvezése

- Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés az Igazgatókkal, a társosztályokkal, hatóságokkal és minisztériumi osztályok képviselőivel

- Az Ügyvezető részére dokumentumok, prezentációk összeállítása

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség

• hasonló munkakörben szerzett min. 2 éves tapasztalat

• MS office magabiztos használata

• Vakon gépelés, illetve értekezleti jegyzőkönyvezésben szerzett tapasztalat

• Barátságos, ügyfélközpontú viselkedés

• Probléma megoldásra törekvő, rugalmas hozzáállás

• Stressztűrőképesség, megbízhatóság

• Multinacionális vállalatnál vagy közigazgatásban szerzett tapasztalat

•  Vakon gépelés, illetve értekezleti jegyzőkönyvezésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület, jól megközelíthető iroda

Amit mi kínálunk:

• Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

• Versenyképes jövedelem

• Cafetéria

• Rugalmas munkaidő

• Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus környezet

Kezdés dátuma: Kiválasztást követően azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el a személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „Titkárságvezető” tárgy megjelölésével.