A Széchenyi 2020 keretében kerül megvalósításra a „Családbarát ország (EFOP-1.2.6-VEKOP-17-2017-00001 azonosítószámú)” projekt. A szakmai programok, akciók, rendezvények, valamint a szakmai fejlesztések, képzések alapvető célja, hogy a társadalomban erősödjön, általánossá váljon a családbarát értékrend, amely éppúgy jelenti a család- és gyermekbarát szemléletet, mint a munka és a családi élet összeegyeztetését, vagy éppen a családi kohézió növelését a generációkon átívelő együttműködés előmozdításával. A projekt megvalósítandó elemei között szerepel az országos kiterjedésű Család és KarrierPONT hálózat kialakításának támogatása, amelynek célja a nők munkaerő-piaci helyzetének javítása. A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. a Család és KarrierPONT hálózat támogatásának kialakítására régiós munkatársakat keres az alábbi pozíció betöltésére:

REGIONÁLIS HR TANÁCSADÓ (TÖBB REGIONÁLIS HELYSZÍNRE, REGIONÁLIS KÖZPONTONKÉNT 1 FŐ)

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:
•    Az adott régiókban található Család és KarrierPONTok sikeres és hatékony működésének HR szakmai támogatása, a jövőbeli fenntarthatóságuk megteremtése.
•    A Család és KarrierPONToknál felmerülő kérdések, problémák kezelése és megoldási javaslatok kidolgozása, elsősorban humánerőforrás, foglalkoztatás és munkaügy témakörben.
•    A régióba tartozó Család és KarrierPONTokok rendszeres látogatása.
•    Az EFOP-1.2.9-17 kedvezményezett szervezetek konzorciumának, projektmenedzsmentjének és szakmai megvalósítóinak szakmai, módszertani támogatása.
•    Jó reintegrációs gyakorlatok feltárása, kommunikációjának támogatása.
•    Gyakran felmerülő és ismétlődő kérdések összegyűjtése, rendszerezése, az információ megosztása az Online Tudásportálon.
•    Helyi munkáltatók bevonása, közös megbeszélések szervezése, vezetése.
•    Visszajelzések gyűjtése a központi képzések, workshop-ok, szupervízió hatékonyságáról.
•    A működési protokollban és egyéb utasításokban rögzített előírások betartásának vizsgálata.
•    Tájékoztatók, beszámolók, prezentációk készítése.

A munkavégzés helyszínei (Regionális központok):

Pályázati feltételek:
•    Felsőfokú szakirányú végzettség
•    Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
•    Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
•    Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
•    Ügyfélbarát, nyitott személyiség
•    Magas stressztűrő képesség, terhelhetőség
•    Jó szervezőkészség, strukturált gondolkodás
•    Büntetlen előélet
•    B kategóriás jogosítvány, saját autó

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
•    A munkavégzés helyszínén megjelölt lakhely
•    Karrier tanácsadásban, foglalkoztatásban, csoportvezetésben, facilitálásban, szupervízióban, vezetésben és munkaerő piaci reintegrációban szerzett tapasztalat
•    Projekt megvalósításában szerzett, legalább 1 éves szakmai tapasztalat
•    Hazai és Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában szerzett szakmai tapasztalat
•    EPTK felület ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „Regionális HR szakértő” tárggyal kérjük megküldeni.

Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.