Családanyaként nehéz elhelyezkednie a munkaerőpiacon? Szinte lehetetlen összeegyeztetni a magánéletet és a munkát? Cégünk, a Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. fontos társadalmi problémák megoldására kidolgozott projektekben működik közre a tervezéstől a megvalósításig. E projektek széles és igen speciális témákat fognak össze, melyekben akár Ön, vagy a környezetében élők is érintettek lehetnek. Projektjeink kiemelt céljai közé tartozik többek között a családok és szülők támogatása, a munka és a család összeegyeztetésének segítése, az édesanyák elhelyezkedésének megkönnyítése, a gyermek- és ifjúságpolitika eszközrendszerének alakítása, valamint a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépés és segítségnyújtás is. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk. Szeretne stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van a szakmai fejlődésre, előre lépésre és folyamatos kihívásokra? Szívesen dolgozna egy dinamikus, fejlődő környezetben, ahol elhivatott szakemberek egy emberként dolgoznak nemes, országos szintű közösségi célok elérésén? Csatlakozzon hozzánk Üzemeltetési Igazgatóságunkra

WINDOWS RENDSZERÜZEMELTETŐ

Mik lesznek a feladatok?

• Active Directory menedzselése,

• Exchange szerver üzemeltetése

• hálózati nyomtatás kezelése, nyomtatási jogosultságok beállítása

• PowerShell scriptek írása

• openVPN működtetése

 Elvárások:

• virtuális rendszerek (Hyper-V)

• windows szerverek üzemeltetésében való jártasság

• minimum 3 éves szakmai tapasztalat

• középfokú végzettség

Előnyt jelent:

• felsőfokú szakirányú végzettség

• Mikrotik eszközök ismerete

• csapatmunkára való képesség

• VMWare üzemeltetési ismeret

• linux rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

• jó kommunikációs képesség

• jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

• határozatlan munkaviszony

• versenyképes jövedelem

• béren kívüli juttatás

• igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

• dinamikus környezet, fejlődő vállalati háttér

• támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör

• folyamatos fejlődési lehetőség

• stabil hosszútávú munkalehetőség

Miért érdemes velünk dolgozni:

• mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,

• nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak,

• nyitott, közvetlen légkörben valósíthatja meg Önmagát és tisztelettel bánunk egymással,

• sikereivel, szakmai tudásával karrierjét folyamatosan fejlesztheti.

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület, jól megközelíthető iroda

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „IT Üzemeltető” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2020.03.20.