A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. a család- és népesedéspolitikai eszközök és családtámogatások kialakításával és működtetésével, a gyermeket vállaló és nevelő szülők támogatásával, a munka és a család összeegyeztetésének és összekapcsolásának biztosításával, a női jogok érvényesülésének figyelemmel kísérésével, valamint a nemzedékek közötti együttműködés erősítésével összefüggő kormányzati feladatok megvalósításában működik közre. Továbbá a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépést elősegítő nemzeti stratégiai célok és a kapcsolati erőszak áldozatai számára az esetleges krízishelyzetben történő éjjel-nappal elérhető segítségnyújtási lehetőségek biztosításában. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

ADMINISZTRÁTOR Képzési területre

Országos képzési központunk budapesti operatív csapatába keresünk adminisztratív feladatok ellátásában jártas, dinamikus, önálló, együttműködő, segítőkész kollégát.

Feladatok:

• az igazgatóság adminisztrációs munkájának támogatása

• az igazgatóság dokumentumainak kezelése, nyomon követése

• igazgatósági értekezletek teljes körű szervezése

• munkaidő-nyilvántartások összegyűjtése, szabadságnyilvántartás vezetése

• új munkatársak felvételének előkészítése

• határidők figyelése

• emlékeztetők elkészítése, archiválása

• kapcsolattartás más szervezeti egységekkel

• az igazgató és az igazgatóhelyettesek munkájának segítése

Elvárások:

• adminisztrációban, asszisztenciában szerzett tapasztalat

• legalább középfokú végzettség

• magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek, gyakorlat (Word, Excel, power point, levelezés, adatok rögzítése)

• pozitív hozzáállás, felelősségteljes, „megoldom” szemlélet

• nyitott, kedves, segítőkész személyiség

• precíz, pontos, gyors munkavégzés

• proaktivitás, önállóság, talpraesettség

• jó kommunikációs készség

• Képzési területen szerzett adminisztratív, szervezési tapasztalat

• Uniós projektekben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület, jól megközelíthető iroda

Amit mi kínálunk:

• Határozatlan idejű szerződés teljes munkaidős munkaviszonyban

• Azonnali munkakezdés

• Versenyképes jövedelem

• Cafetéria

• Céges eszközhasználat

• Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus, fejlődő környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „adminisztrátor” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2020.01.06.