Cégünkről: A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. komplex családpolitikai, nőpolitikai, idősügyi és gyermekjóléti szakmai feladatok és folyamatok tervezését, megvalósítását végzi. Segíteni kívánjuk a családokat, a párkapcsolatokat, a munka-magánélet egyensúlyának megteremtését, a nemzedékek közötti együttműködést, a védendő társadalmi csoportok (gyermekek, idősek, nők) pozitív diszkriminációját projektekkel, programokkal, egyéb kapcsolódó rendezvényekkel. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

RAKTÁRI KÉSZLETKEZELŐ

Több, mint 400 főt foglalkoztató Uniós projekteket megvalósító dinamikus cégünk saját tulajdonban lévő nyomdájába keresünk Raktári készletkezelő  kollégát.

Főbb feladatok:

• Raktárkezelő program használata, kezelése, beérkező és kimenő áruk anyagok szállító okmányainak kezelése,

• Együttműködés a gyártási, csomagolási és szállítási részleggel,

• Szállításokhoz kapcsolódó dokumentumok kezelése,

• Anyag igénylések kezelése,

• Szükséges adatokat összegyűjti, dokumentumokat lemásolja, és előkészíti,

• Közreműködik a beszerzések előzetes kalkulációjában, gondoskodik a számlák, szállítólevelek iktatásáról, excel táblázat kezelése,

• A számlák, szállítólevelek formai és tartalmi ellenőrzése; rosszul kiállított számla/szállítólevél esetében intézkednie kell a szakszerű javítás elvégzésének megkezdéséről,

• Helyi Intézményi adminisztrációs feladatok ellátása,

• Közreműködik az önköltségszámításhoz, éves költségvetés összeállításához adatok összegyűjtésében, rendszerezésében, elektronikus feldolgozásában. Közreműködik bármely jellegű adatgyűjtésben rendszerezésben,

• Figyelemmel kíséri a határidős jelentési kötelezettség teljesítését, nyilvántartja a határidőket. (pl.: éves, negyedéves időszakos jelentések) A szükséges adatjelentéseket határidőre köteles elvégezni,

• Szükség esetén a kisebb raktári munkák illetve árufogadás és kiadás,

Elvárások:

• Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat

• Megbízhatóság

• Monotonitástűrés

• Önálló munkavégzésre való képesség

• Igényesség

• Precíz munkavégzés, szorgalom

• Terhelhetőség

Előnyök:

• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

• Nyomdai környezetben szerzett releváns tapasztalat

• A KULCS-SOFT program ismerete előny

Munkavégzés helye:

Budapest, 11 kerület

Amit mi kínálunk:

• Azonnali munkakezdés

• Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

• Versenyképes jövedelem

• Cafetéria

• Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „Raktári készletkezelő” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2020.03.20.