Cégünkről: A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. komplex családpolitikai, nőpolitikai, idősügyi és gyermekjóléti szakmai feladatok és folyamatok tervezését, megvalósítását végzi. Segíteni kívánjuk a családokat, a párkapcsolatokat, a munka-magánélet egyensúlyának megteremtését, a nemzedékek közötti együttműködést, a védendő társadalmi csoportok (gyermekek, idősek, nők) pozitív diszkriminációját projektekkel, programokkal, egyéb kapcsolódó rendezvényekkel. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

JUNIOR FRONTEND SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Dinamikus cégünk informatikai csapatába keresünk szoftverfejlesztő kollégákat, a projektek működtetése során felmerülő szoftver igények fejlesztésére, teljes munkaidőben, de akár részmunkaidőben a munkavégzés helye rugalmas.

Főbb feladatok:

A vállalat projektjeinek megvalósítása során felmerülő szoftver igények lefejlesztése. Példák a teljesség igénye nélkül: kutatási weboldal fejlesztése, komplett OMR rendszer fejlesztése, intranet stb.

Elvárások:

• szakirányú informatikai végzettség

• legalább 2 éves, szakmai tapasztalat

• jó kommunikációs képesség

• a legújabb web alkalmazás technológiák ismerete

• JAVA programozási nyelv, REST/API, JSON, Javascript, CSS, HTML, HTML5,

• AngularJS / JQuery

• Web UI/UX elemek tervezésében aktív segítség

• Git verziókövető

Előnyök:

• mérnök végzettség

• jó problémamegoldó képesség

• szépérzék, pixel pontos precizitás

1134 Budapest, Tüzér utca 33-35., 3-as metróval, 1-es villamossal jól megközelíthető iroda, rendszeres home-office lehetőség

Amit mi kínálunk:

• Határozatlan idejű, teljes vagy részmunkaidős munkaviszony

• Versenyképes jövedelem

• Cafetéria

• Céges laptop

• Céges mobiltelefon

• Rugalmas munkaidő

• Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus környezet, legújabb webalkalmazás technológiák és felhős környezetek megismerésének lehetősége

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „Frontend szoftverfejlesztő” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2019.12.15.