Cégünkről: A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. komplex családpolitikai, nőpolitikai, idősügyi és gyermekjóléti szakmai feladatok és folyamatok tervezését, megvalósítását végzi. Segíteni kívánjuk a családokat, a párkapcsolatokat, a munka-magánélet egyensúlyának megteremtését, a nemzedékek közötti együttműködést, a védendő társadalmi csoportok (gyermekek, idősek, nők) pozitív diszkriminációját projektekkel, programokkal, egyéb kapcsolódó rendezvényekkel. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

KÖNYVKÖTŐ

Több, mint 400 főt foglalkoztató Uniós projekteket megvalósító dinamikus cégünk saját tulajdonban lévő nyomdájába keresünk Könyvkötő kollégát.

Főbb feladatok:

• Hajtogató gépen való munkavégzés

• Ragasztó-kötő gépen való munkavégzés

• Irkázó gépen való munkavégzés

• Csomagolás

• Önállóan elvégzi a részére kiadott gépi és kézi könyvkötői feladatokat a technológiai, az eredményességi és hatékonysági elvárásoknak megfelelően,

• Gépi műveletek során feladata a gépek üzemeltetése, beállítása és karbantartása,

• Papír alapanyagok előkészítése, a megadott méretek alapján könyvkötészeti-, összehordási-, vágási- és egyéb szakmai feladatok elvégzése

Elvárások:

• Minimum 5 éves szakmai tapasztalat

• Önállóság

• Monotonitás tűrés

• Kézügyesség

• Pontos precíz munkavégzés

• Megbízhatóság

Előnyök:

• Szakirányú végzettség

• Nyomdai kötészeten szerzett tapasztalat

• A kötészeten előforduló gépek ismerete

Munkavégzés helye:

Budapest, 11. kerület

Amit mi kínálunk:

• Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

• Azonnali kezdés

• Versenyképes jövedelem

• Cafetéria

• Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „Könyvkötő” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2019.12.15.