Cégünkről: A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. komplex családpolitikai, nőpolitikai, idősügyi és gyermekjóléti szakmai feladatok és folyamatok tervezését, megvalósítását végzi. Segíteni kívánjuk a családokat, a párkapcsolatokat, a munka-magánélet egyensúlyának megteremtését, a nemzedékek közötti együttműködést, a védendő társadalmi csoportok (gyermekek, idősek, nők) pozitív diszkriminációját projektekkel, programokkal, egyéb kapcsolódó rendezvényekkel. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

KÖZBESZERZÉSI REFERENS

A társaság valamennyi beszerzési és közbeszerzési eljárásának teljes körű lebonyolítása, partnerekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás.

Főbb feladatok:

  • Közbeszerzési és beszerzési eljárások teljes körű előkészítése és lebonyolítása, illetve közreműködés ezen feladatokban

  • Közbeszerzési és beszerzési eljárások elektronikus felületeinek kezelése

  • Közbeszerzési és beszerzési eljárások teljes körű dokumentálása (felhívások, dokumentációk stb.)

  • Tájékoztatók, döntés előkészítő dokumentumok, polgári jogi szerződéstervezetek elkészítése

  • Közbeszerzési minőség-ellenőrzési, auditálási feladatok elvégzése

  • Kapcsolódó adatszolgáltatások teljesítése

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

  • Közreműködés hatósági ellenőrzésekben

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség

  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat közbeszerzési és beszerzési eljárások teljes körű lebonyolításában (előkészítéstől a szerződéskötésig)

  • Közbeszerzési jog, valamint a vonatkozó joggyakorlatok magabiztos ismerete

  • Önálló munkavégzés

  • Rendszerszintű, komplex gondolkodás

  • Proaktív, probléma megoldó szemlélet

  • Jó tárgyalási- és szervezőkészség

Előnyök:

  • Jogi végzettség

  • Közbeszerzési referensi végzettség

  • Közbeszerzési eljárások központi ellenőrzésében szerzett tapasztalat

1134 Budapest, Tüzér utca 33-35., 3-as metróval, 1-es villamossal jól megközelíthető iroda

Amit mi kínálunk:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

  • Versenyképes jövedelem

  • Cafetéria

  • Céges lap-top

  • Céges mobiltelefon

  • Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „Közbeszerzési referens” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2019.09.30.