Cégünkről: A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. komplex családpolitikai, nőpolitikai, idősügyi és gyermekjóléti szakmai feladatok és folyamatok tervezését, megvalósítását végzi. Segíteni kívánjuk a családokat, a párkapcsolatokat, a munka-magánélet egyensúlyának megteremtését, a nemzedékek közötti együttműködést, a védendő társadalmi csoportok (gyermekek, idősek, nők) pozitív diszkriminációját projektekkel, programokkal, egyéb kapcsolódó rendezvényekkel. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

VÁLLALATI JOGÁSZ

Jelentkezzen, ha szeretne tapasztalt kollégákkal együtt dolgozni, lehet Önre számítani, csapatban és önállóan is felelősségteljes munkát végez, intenzív munkatempót diktál, gyors lényeglátó reagálási és proaktív szemlélettel bír, nem riad vissza a megoldandó problémáktól, feladatoktól, keresi a fejlődési lehetőségeket, és fontos, hogy igényes, precíz munkát adjon ki a kezéből.

Főbb feladatok:

·        Jogi támogatás a beszerzési és közbeszerzési eljárásokban

·        Szerződések előkészítése és véleményezése

·        Jogi segítségnyújtás a társterületek számára

·        Hivatalos levelek megfogalmazása

·        Peres és nem peres eljárások előkészítése

·        Jogtanácsosként történő képviselet

Elvárások:

·        Legalább 5 év releváns tapasztalat polgárjogi, vállalati jogi környezetben és beszerzési területen

·        Jogász végzettség és jogi szakvizsga

·        Önálló munkavégzés

·        Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt

·        Agilis személyiség

·        Proaktív szemlélet

Előnyök:

·        Kommunikációképes angol nyelvismeret

·        Közigazgatásban szerzett tapasztalat

1134 Budapest, Tüzér utca 33-35., 3-as metróval, 1-es villamossal jól megközelíthető iroda

Amit mi kínálunk:

·        Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

·        Versenyképes jövedelem

·        Cafetéria

·        Céges lap-top

·        Céges mobiltelefon

·        Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „Vállalati jogász” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2019.09.30.