A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. a család- és népesedéspolitikai eszközök és családtámogatások kialakításával és működtetésével, a gyermeket vállaló és nevelő szülők támogatásával, a munka és a család összeegyeztetésének és összekapcsolásának biztosításával, a női jogok érvényesülésének figyelemmel kísérésével, valamint a nemzedékek közötti együttműködés erősítésével összefüggő kormányzati feladatok megvalósításában működik közre. Továbbá a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépést elősegítő nemzeti stratégiai célok és a kapcsolati erőszak áldozatai számára az esetleges krízishelyzetben történő éjjel-nappal elérhető segítségnyújtási lehetőségek biztosításában. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

VÉDJEGY TANÚSÍTÓ-AUDITOR

Feladatok:
• A tanúsító folyamat során a feltételeknek való megfelelés ellenőrzése és a szervezetek minősítése (magyarországi vállalatok, önkormányzatok, egyházak vagy intézmények, stb.)
• Adatok elemzése és a minősítéshez kapcsolódó interjúk lebonyolítása
• Személyes kapcsolattartás a munkáltatókkal és szolgáltatókkal, helyszínek látogatása
• A minősítési folyamathoz tartozó adminisztráció elkészítése

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
• Önálló munkavégzés és proaktivitás
• B kategóriás jogosítvány

Előnyök:
* Európai Unió által finanszírozott projekt tapasztalat

Alkalmanként a munkáltató székhelye, valamint Magyarország területe

Amit mi kínálunk:
• Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony
• Versenyképes jövedelem
• Cafetéria
• Céges laptop
• Céges mobiltelefon
• Rugalmas munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el a személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „Védjegy Tanúsító-auditor” tárgy megjelöléssel.

Jelentkezési határidő:

2019. augusztus 31.