Cégünkről: A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. a család- és népesedéspolitikai eszközök és családtámogatások kialakításával és működtetésével, a gyermeket vállaló és nevelő szülők támogatásával, a munka és a család összeegyeztetésének és összekapcsolásának biztosításával, a női jogok érvényesülésének figyelemmel kísérésével, valamint a nemzedékek közötti együttműködés erősítésével összefüggő feladatok megvalósításában működik közre. Továbbá a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépést elősegítő nemzeti stratégiai célok és a kapcsolati erőszak áldozatai számára az esetleges krízishelyzetben történő éjjel-nappal elérhető segítségnyújtási lehetőségek biztosításában. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Pénzügyi asszisztens

Dinamikus cégünk 12 fős pénzügyi csapatába keresünk, pörgős, talpraesett pénzügyi asszisztens kollégát, teljes munkaidőben, XIII. kerületi jól megközelíthető irodánkba, aki intézné az osztály napi ügyeit, segédkezne az egyes pénzügyi területek működésében, és támogatná a pénzügyi és számviteli igazgató munkáját.

Feladatok:

• Formális és nem formális levelek előkészítése, írása (pl. válaszlevél a minisztériumnak)

• Megbeszélések szervezése

• Az osztály adminisztrációs teendőinek összefogása

• A társosztályokon felmerülő kérdések továbbítása, megválaszolása

• Az egyes pénzügyi területek munkájának támogatása (pl. kiküldetési csapat, számlázással foglalkozó csapat stb.)

Elvárások:

• Pályakezdő munkatársak jelentkezését is várjuk, vagy 1-2 év adminisztrációban, asszisztenciában szerzett tapasztalat

• Legalább középfokú végzettség

• Precíz, megbízható munkavégzés

• Irodai, kötött munkarendben történő folyamatos jelenlét vállalása az irodában

• Jó kommunikációs készség

• Excel táblázatok készítésében szerzett tudás vagy tapasztalat (képletek, számítások, diagramok stb.)

• Microsoft Office (Word, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete

• Pénzügyi területen szerzett végzettség vagy tapasztalat előny

• Uniós projektekben vagy KKV szektorban szerzett tapasztalat előny

1134 Budapest, Tüzér utca 33-35., 3-as metróval, 1-es villamossal jól megközelíthető iroda

Amit mi kínálunk:

• Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

• Céges mobil

• Céges lap-top

• Versenyképes jövedelem

• Cafetéria

• Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „Pénzügyi asszisztens” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2019.07.15.