Karrier

Public Relations szakértő

Public Relations szakértő munkatársat keresünk!

A Családbarát Magyarország Központ azért dolgozik, hogy a munka és család ne egymást kizáró, hanem erősítő célok legyenek az emberek életében. Hisszük, hogy napi munkánk a közjót szolgálja.

Fontos társadalmi kihívások megoldásában van szerepünk, ezért szükség lesz rá, hogy Te is érezd magadban az elszántságot!

Várunk csapatunkba, ha

- tudod, hogyan kell megírni egy jó sajtóközleményt, meghívót, témaajánlót, olyat, amivel aztán a szerkesztőségek is szívesen dolgoznak;

- élő kapcsolataid vannak újságírókkal, hogy egy-egy megjelenésünk vagy interjúnk megszervezése könnyedén menjen;

- rutin neked egy sajtótájékoztató megszervezése;

- tudod, hogy a modern kommunikáció legalább annyira szól a közösségi felületekről, mint a hagyományos sajtóról, ezért integráltan gondolkodsz;

- érdekelnek a családokat érintő témák, tájékozott vagy ezen a területen;

- tele vagy kreatív ötletekkel;

- remek stílusban, kifogástalan helyesírással írsz;

- igényes, alapos, pontos és megbízható vagy.

Mik lesznek a feladatok?

Napi feladataid közé tartozik majd

- kommunikációs aktivitások előkészítése, végrehajtása, nyomonkövetése, dokumentálása;

- közlemények, háttéranyagok, beszédvázlatok előkészítése;

- social media tartalmak előállítása;

- kapcsolattartás alvállalkozókkal, ügynökségi partnerekkel, brief-ek előkészítése;

- médiavásárlások tervezése, médiamix összeállítása;

- részvétel a stratégiaalkotási feladatokban.

Elvárások:

- legalább 3-5 éves, szervezeti kommunikációs területen szerzett tapasztalat

- széleskörű tájékozottság a családokat érintő témakörökben

- felsőfokú végzettség

Előnyt jelent ha:

- dolgoztál már ügynökségi oldalon is;

- európai uniós projektek megvalósításában is van tapasztalatod;

- részt vettél kommunikációs aktivitások stratégiájának kidolgozásában;

- belső kommunikációs feladatok megvalósításában is van tapasztalatod.

Amit kínálunk:

- A család, a magánélet és a munka összeegyeztethetősége nálunk alapvetés

- Kötetlen munkaidő, megegyezés szerint heti 20, 60 vagy 40 órában

- Izgalmas feladatok, szerethető témák

- Versenyképes fizetés, cafeteriával

- Hosszú távú, stabil munkahely

Miért érdemes velünk dolgozni:

Nálunk elhivatott szakemberekkel dolgozhatsz együtt, nemes, országos szintű közösségi célok eléréséért. Légy részese csapatunknak, és ennek a fantasztikus feladatnak! Jelentkezz most!

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület

Kezdés dátuma:

2021. május

Szakmai önéletrajzod és motivációs leveled fizetési igény megjelöléssel a karrier@csbo.hu címen várjuk „PR szakértő” tárggyal.

Jelentkezési határidő:

2021.04.30.

Cégünk, a Családbarát Magyarország Központ Nonprofit Közhasznú Kft. fontos társadalmi problémák megoldására kidolgozott projektekben működik közre a tervezéstől a megvalósításig. E projektek széles és igen speciális témákat fognak össze, melyekben akár Ön, vagy a környezetében élők is érintettek lehetnek.

Projektjeink kiemelt céljai közé tartozik többek között a családok és szülők támogatása, a munka és a család összeegyeztetésének segítése, az édesanyák elhelyezkedésének megkönnyítése, a gyermek- és ifjúságpolitika eszközrendszerének alakítása, valamint a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépés és segítségnyújtás is.