Cégünkről: A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. az Emberi Erőforrások Minisztérium irányítása alatt működő gazdasági társaság, mely kiemelt európai uniós projektek megvalósítását végzi 450 munkavállalóval. A szakértő-projektmegvalósítói csapat a család-és népesedéspolitikai célkitűzések megvalósításában kutatásokat végez, szakmai anyagokat készít, oktatásokat és rendezvényeket bonyolít és szakmai hálózatokat tart fenn. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Jogi szakmai vezető – igazgató helyettes

Új Munkatársat keresünk, aki a Társaság irányításában a Jogi igazgatóság operatív működését felügyeli, 12 fős csapat szakmai vezetője és a Jogi igazgató általános helyettese lesz.

Feladatok:

• A Társaság jogi területének operatív felügyelete és szakmai irányítása, a jogszerű működés biztosítása

• A feladatok összehangolása a projektek megvalósításában: a civil jogi kérdések, beszerzési- és közbeszerzési feladatok, adatvédelmi és törvényelőkészítési szakterületek között

• A Társaságot érintő cégjogi feladatok ellátása, a Társaság képviselete, jogi tanácsadás

• Az együttműködés biztosítása a jogi osztály és a többi szakterület között

• A csapat vezetése, a jogi szakértők mentorálása, fejlesztése, részvétel az új munkatársak kiválasztásában

Elvárások:

• Jogi végzettség és szakvizsga

• Jogi szakterületen szerzett szakmai joggyakorlat  minimum 5 év

• Csapat vezetésében szerzett tapasztalat minimum 2 év

• Gazdálkodó szervezetben, vállalati működésben szerzett tapasztalat

• Kiváló szervező készség

Előnyök:

• Uniós projektekben szerzett tapasztalat

• Közbeszerzési gyakorlat

1134 Budapest, Tüzér utca 33-35., 3-as metróval, 1-es villamossal jól megközelíthető iroda

Amit mi kínálunk:

• Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

• Kiemelt bérezés

• Cafetéria, céges laptop, céges mobiltelefon

• Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus környezet

Kezdés dátuma: Kiválasztást követően azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „Jogi szakmai vezető” tárggyal kérjük megküldeni.