Cégünkről: A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. a család- és népesedéspolitikai eszközök és családtámogatások kialakításával és működtetésével, a gyermeket vállaló és nevelő szülők támogatásával, a munka és a család összeegyeztetésének és összekapcsolásának biztosításával, a női jogok érvényesülésének figyelemmel kísérésével, valamint a nemzedékek közötti együttműködés erősítésével összefüggő feladatok megvalósításában működik közre. Továbbá a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépést elősegítő nemzeti stratégiai célok és a kapcsolati erőszak áldozatai számára az esetleges krízishelyzetben történő éjjel-nappal elérhető segítségnyújtási lehetőségek biztosításában. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

MUNKAÜGYI SZAKÉRTŐ MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Dinamikus cégünk 10 fős HR csapatába keresünk munkaügyi szakértő kollégát, teljes munkaidőben, 8.00-16.30-ig, XIII. kerületi jól megközelíthető irodánkba.

Feladatok:

• Munkaviszony létesítésével, módosításával, megszüntetésével kapcsolatos teendők ellátása

• Bérszámfejtés előkészítése

• Személyi anyagok precíz nyilvántartása

• Munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása

• Kapcsolattartás a munkatársakkal és a leendő Kollégákkal

• Munkaügyi kimutatások, riportok, táblázatok összeállítása

• Munkavállalói nyilvántartások vezetése

Elvárások:

Téged keresünk, ha ….

• Rendelkezel legalább 1-2 év releváns tapasztalattal, és legalább középfokú végzettséggel

• Munkaügyi jogszabályokat naprakész ismered

• Precízen, megbízhatóan végzed a munkádat, és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól

• Ügyfélközpontúság jellemez, szeretsz segíteni másoknak

• Legalább felhasználói szinten kezeled a Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) alkalmazásokat

• Felsőfokú szakirányú végzettség (emberi erőforrás menedzsment, vagy közgazdász szakirány stb.)

• Nexon program ismerete

• Uniós projektekben vagy KKV szektorban szerzett tapasztalat előny

1134 Budapest, Tüzér utca 33-35., 3-as metróval, 1-es villamossal jól megközelíthető iroda

Amit mi kínálunk:

• Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

• Versenyképes jövedelem

• Cafetéria

• Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „Munkaügyi szakértő” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2019.06.15.