Cégünkről: A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. a család- és népesedéspolitikai eszközök és családtámogatások kialakításával és működtetésével, a gyermeket vállaló és nevelő szülők támogatásával, a munka és a család összeegyeztetésének és összekapcsolásának biztosításával, a női jogok érvényesülésének figyelemmel kísérésével, valamint a nemzedékek közötti együttműködés erősítésével összefüggő feladatok megvalósításában tevékenykedik. Kiemelt projekteket tervez és valósít meg, melyek nemzetközi egyezmények végrehajtásában is szerepet játszanak. A Társaság közreműködik továbbá a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépést elősegítő nemzeti stratégiai célok és a kapcsolati erőszak áldozatai számára az esetleges krízishelyzetben történő éjjel-nappal elérhető segítségnyújtási lehetőségek biztosításában. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű és friss nyugdíjas potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

JOGSZABÁLY ALKOTÁSBAN JÁRTAS JOGÁSZ

Jogszabályalkotásban jártas jogászt keresünk stratégiai jelentőségű projektekhez kapcsolódó jogszabályok alkotásához, módosításához, közel 300 főt foglalkoztató dinamikus cégünk jogi csapatába, elsősorban munkajog, adó és társadalombiztosítási jog területén szerzett gyakorlattal.

Elvárások:

• Jogi diploma

• Jogszabályalkotásban szerzett széleskörű tapasztalat

• Önálló, rugalmas, feladat és teljesítményorientált személyiség

• Jó kommunikációs és együttműködő képesség

Előnyök:

• Egyéb jogi területen szerzett jártasság

Feladatok:

• Jogszabály módosítások szakmai előkészítése

• Szoros együttműködés a társosztályokkal a projektek megvalósításának érdekében

Rugalmas munkavégzési hely, hetente két-három alkalommal Budapest, 13. kerület, jól megközelíthető iroda

Amit mi kínálunk:

• Munkaviszony

• Versenyképes jövedelem

• Stratégiai jelentőségű, kiemelt projektekben való részvétel

• Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, tanulmányait, életútját bemutató, fényképes önéletrajzát valamint motivációs levelét a karrier@csbo.hu címre „Jogszabályalkotásban jártas jogász” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2019.05.31.