Szeretne stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van a szakmai fejlődésre, előre lépésre és folyamatos kihívásokra? Szívesen dolgozna egy dinamikus, fejlődő környezetben, ahol elhivatott szakemberek egy emberként dolgoznak nemes, országos szintű közösségi célok elérésén? Cégünk, a Családbarát Magyarország Központ Nonprofit Közhasznú Kft. fontos társadalmi problémák megoldására kidolgozott projektekben működik közre a tervezéstől a megvalósításig. Projektjeink kiemelt céljai közé tartozik többek között a családok és szülők támogatása, a munka és a család összeegyeztetésének segítése, az édesanyák elhelyezkedésének megkönnyítése, a gyermek- és ifjúságpolitika eszközrendszerének alakítása, valamint a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépés és segítségnyújtás is. Csatlakozzon hozzánk Gazdasági Igazgatóságunkra

Számviteli szakterület vezető

Mik lesznek a feladatok?

• Számviteli, pénzügyi és adózási területekkel kapcsolatos feladatok ellátása, koordinálása

• A jogszabályoknak megfelelő beszámolók, statisztikák, jelentések elkészítése

• Számviteli törvény szerinti éves beszámoló összeállítása

• Hatóságokkal, külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás

• Jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása

• Könyvelési területhez tartozó kollégák, folyamatok irányítása és ellenőrzése

• Könyvvizsgálatok és adóellenőrzések koordinálása

• Távolléte esetén a gazdasági igazgató teljeskörű helyettesítése

Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú végzettség

• Mérlegképes könyvelő végzettség

• 5-10 év szakmai tapasztalat hasonló területen

• Magabiztos számviteli tudás

• Naprakész MS Office ismeret (Excel, Word)

• Megbízható, precíz és pontos munkavégzés, illetve rendszerszemlélet

• Jól kommunikál és képes hatékonyan problémát megoldani

• Határozottság, döntési képesség, vezetői hozzáállás

• Jó analitikai és numerikus készség

• Precizitás, terhelhetőség, rugalmasság, megbízhatóság

• Lojalitás, pozitív, proaktív attitűd

Előnyt jelent:

• Állami, uniós támogatások könyvelésében szerzett tapasztalat

• Állami tulajdonú gazdasági társaság könyvelésében szerzett tapasztalat

• Adótanácsadói végzettség

Amit kínálunk:

• határozatlan munkaviszony

• teljes munkaidős jogviszony

• versenyképes jövedelem

• béren kívüli juttatás

• igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

• dinamikus környezet, fejlődő vállalati háttér

• támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör

• folyamatos fejlődési lehetőség

• stabil hosszútávú munkalehetőség

Miért érdemes velünk dolgozni:

• mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,

• nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak,

• nyitott, közvetlen légkörben valósíthatja meg Önmagát és tisztelettel bánunk egymással,

• sikereivel, szakmai tudásával karrierjét folyamatosan fejlesztheti.

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület, jól megközelíthető iroda

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „számviteli szakterület vezető” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2021.04.30.