Cégünk, a Családbarát Magyarország Központ Nonprofit Közhasznú Kft. fontos társadalmi problémák megoldására kidolgozott projektekben működik közre a tervezéstől a megvalósításig. E projektek széles és igen speciális témákat fognak össze, melyekben akár Ön, vagy a környezetében élők is érintettek lehetnek. Projektjeink kiemelt céljai közé tartozik többek között a családok és szülők támogatása, a munka és a család összeegyeztetésének segítése, az édesanyák elhelyezkedésének megkönnyítése, a gyermek- és ifjúságpolitika eszközrendszerének alakítása, valamint a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépés és segítségnyújtás is. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk. Szeretne stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van a szakmai fejlődésre, előre lépésre és folyamatos kihívásokra? Szívesen dolgozna egy dinamikus, fejlődő környezetben, ahol elhivatott szakemberek egy emberként dolgoznak nemes, országos szintű közösségi célok elérésén? Csatlakozzon hozzánk részmunkaidőben

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Mik lesznek a feladatok?

• Családtámogatásokkal kapcsolatos tájékoztatási feladatok ellátása különböző csatornákon (személyes, online) keresztül.

• A családtámogatásokkal  kapcsolatos kormányrendeletek értelmezése és teljeskörű ismerete, azok érthető kommunikációjának biztosítása az ügyfelek részére.

• Ügyfelektől érkező kérdések megválaszolása, az egyéni helyzetekhez a lehető legjobb megoldások feltérképezése és megtalálása, azok értelmezése és bemutatása.

• Adatrögzítés, adatfeldolgozás, iratkezelés.

 Elvárások:

• Felsőoktatásban szerzett közszolgálati, jogi szakképzettség,

• Adminisztratív, irodai asszisztensi vagy back office jellegű munkában szerzett munkatapasztalat,

• MS Office magabiztos felhasználói szintű ismerete,

• Új rendszerek használatának gyors elsajátítására való képesség,

• Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,

• Jó kapcsolatteremtő készség,

• Ügyfélbarát gondolkodásmód,

• Megbízhatóság, terhelhetőség,

• Precizitás, pontosság,

• Magas stressztűrő-képesség,

• Párhuzamos munkavégzési képesség,

• Felelősségteljes gondolkodás,

• Kiváló problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

• Az ellátandó szakterületen szerzett szakmai tapasztalat és gyakorlati idő.

• Közigazgatásban szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

• határozatlan időtartamú jogviszony

• részmunkaidős (5 órás) munkaviszony

• versenyképes jövedelem

• béren kívüli juttatás

• dinamikus környezet, fejlődő vállalati háttér

• támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör

• stabil, hosszútávú munkalehetőség

Miért érdemes velünk dolgozni:

• mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,

• nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak,

• nyitott, közvetlen légkörben valósíthatja meg Önmagát és tisztelettel bánunk egymással,

• sikereivel, szakmai tudásával karrierjét folyamatosan fejlesztheti.

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csalad.hu címre „ügyfélszolgálati munkatárs” tárggyal kérjük megküldeni, bruttó bérigény megjelölésével.

Jelentkezési határidő:

2021.06.30.