Szeretne stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van a szakmai fejlődésre, előre lépésre és folyamatos kihívásokra? Szívesen dolgozna egy dinamikus, fejlődő környezetben, ahol elhivatott szakemberek egy emberként dolgoznak nemes, országos szintű közösségi célok elérésén? Cégünk, a Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. fontos társadalmi problémák megoldására kidolgozott projektekben működik közre a tervezéstől a megvalósításig. Projektjeink kiemelt céljai közé tartozik többek között a családok és szülők támogatása, a munka és a család összeegyeztetésének segítése, az édesanyák elhelyezkedésének megkönnyítése, a gyermek- és ifjúságpolitika eszközrendszerének alakítása, valamint a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépés és segítségnyújtás is.

ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ

Mik lesznek a feladatok?

• az üzemeltetési területen dolgozó kollégák feladatainak megszervezése, munkájuk  koordinálása

• beszerzések műszaki dokumentációinak  előállítása, ajánlatok begyűjtése, becsült érték kiszámítása

• gondoskodik a műszaki területek problémamentes működéséről

• kapcsolattartás a társ igazgatóságokkal

• a céghez tartozó bérelt ingatlan és gépjárműpark üzemeltetése

• igazgatóságok munkájának támogatása

• elkészíti és aktualizálja a szakmai területét érintő szabályzatokat és munkautasításokat

• fejlesztési terveket készít és végrehajtásáról gondoskodik

• folyamatokat szervez, beszerzéseket követ nyomon,

• feladatok megszervezése a klasszikus házmesteri feladatoktól a szerződések előkészítéséig

Elvárások:

• minimum középfokú végzettség és minimum 10 év komplex üzemeltetési tapasztalat

• műszaki technikumi végzettség és minimum 5 év üzemeltetési tapasztalat

• Felsőfokú végzettség és minimum 3 év üzemeltetési tapasztalat

• preferált végzettségi területek (épület gépészet; gépészet, elektronika, it)

• 5-8 fő vezetésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat

• erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

• B kategóriás jogosítvány

• proaktív szemléletmód

• jó kommunikációs képesség

• agilis, határozott, gyakorlatias személyiség

• önálló munkavégzés

• büntetlen előélet

Előnyt jelent:

• szakirányú vagy felsőfokú végzettség

• géprajzi ismeretek

• KKV szektorban szerzett tapasztalat előny

• közbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalat

• terhelhetőség

• együttműködési készség, erős csapatszellem

• stratégiai gondolkodás, problémamegoldó képesség

• rugalmasság

• motiváló képesség

Amit kínálunk:

• határozatlan munkaviszony

• teljes/részmunkaidős jogviszony lehetősége

• versenyképes jövedelem

• béren kívüli juttatás

• igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

• dinamikus környezet, fejlődő vállalati háttér

• támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör

• folyamatos fejlődési lehetőség

• stabil hosszútávú munkalehetőség

Miért érdemes velünk dolgozni:

• mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,

• nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak,

• nyitott, közvetlen légkörben valósíthatja meg Önmagát és tisztelettel bánunk egymással,

• sikereivel, szakmai tudásával karrierjét folyamatosan fejlesztheti.

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület, jól megközelíthető iroda

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „üzemeltetési vezető” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2021.03.10.