Cégünk, a Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. fontos társadalmi problémák megoldására kidolgozott projektekben működik közre a tervezéstől a megvalósításig. E projektek széles és igen speciális témákat fognak össze, melyekben akár Ön, vagy a környezetében élők is érintettek lehetnek. Projektjeink kiemelt céljai közé tartozik többek között a családok és szülők támogatása, a munka és a család összeegyeztetésének segítése, az édesanyák elhelyezkedésének megkönnyítése, a gyermek- és ifjúságpolitika eszközrendszerének alakítása, valamint a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépés és segítségnyújtás is. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk. Szeretne stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van a szakmai fejlődésre, előre lépésre és folyamatos kihívásokra? Szívesen dolgozna egy dinamikus, fejlődő környezetben, ahol elhivatott szakemberek egy emberként dolgoznak nemes, országos szintű közösségi célok elérésén? Csatlakozzon hozzánk

GAZDASÁGI VEZETŐ

    Mik lesznek a feladatok?

•    a Gazdasági Igazgatóság egységeinek (pénzügy/kontrolling, számvitel,) szakmai irányítása, a munkájukban történő szükséges mértékű részvétel, a terület felett a folyamatos kontroll fenntartása
•    adminisztrációs fegyelem betartatása
•    könyvvizsgálatnak, ÁSZ vizsgálatnak, helyszíni ellenőrzéseknek, belső ellenőrzéseknek való megfelelőség biztosítása,
•    adóbevallások, éves beszámoló, Felügyelőbizottsági jelentések és egyéb adatszolgáltatások elkészítése,
•    részt vesz a vállalati stratégia kialakításában az üzleti jelentések és tervezés elkészítésekor képviseli a menedzsment által meghatározott irányokat
•    beszerzések gazdaságossági számításainak elkészítése a beszerzés előkészítése részeként
•    szerződések véleményezése,
•    szabályzatok elkészítése illetve folyamatos naprakészen tartása, szakmai iránymutatások előkészítése
•    a szervezet támogatása adózási és számviteli kérdésekben
•    Európai uniós és hazai támogatások számviteli nyilvántartása, elszámolása

    Elvárások:

•    felsőfokú végzettség pénzügyi/gazdasági területen
•    legalább 3 éves releváns vezetői, döntéshozó szerepkörben szerzett tapasztalat pénzügyi/számviteli területen
•    több éves könyvviteli és pénzügyi gyakorlat
•    adó és számviteli jogszabályok naprakész ismerete
•    erős kontrolling, pénzügyi valamint rendszerszemlélet
•    átlátóképesség, felelősségteljes, stratégiai gondolkodásmód
•    magas szintű MS Office ismeretek különös tekintettel Excel használatára (Excel, Powerpoint, Word)
•    együttműködő, csapatjátékos attitűd, segítőkész személyiség
•    proaktív szemlélet
•    jó kommunikációs képesség
•    problémamegoldó készség
•    terhelhetőség, stressztűrő képesség, rugalmasság
•    felelősségvállalás, megbízhatóság
•    precíz munkavégzés

    Előnyt jelent:

•     regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
•     Európai uniós projektek számvitelei nyilvántartásában szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

•    határozatlan munkaviszony
•    teljes jogviszony lehetősége
•    versenyképes jövedelem
•    béren kívüli juttatás
•    igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
•    dinamikus környezet, fejlődő vállalati háttér
•    támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
•    folyamatos fejlődési lehetőség
•    stabil hosszútávú munkalehetőség

    Miért érdemes velünk dolgozni:

•    mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,
•    nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak,
•    nyitott, közvetlen légkörben valósíthatja meg Önmagát és tisztelettel bánunk egymással,
•    sikereivel, szakmai tudásával karrierjét folyamatosan fejlesztheti.

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerületi jól megközelíthető iroda

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „gazdasági vezető” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2020.11.30.