Cégünkről: A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. a család- és népesedéspolitikai eszközök és családtámogatások kialakításával és működtetésével, a gyermeket vállaló és nevelő szülők támogatásával, a munka és a család összeegyeztetésének és összekapcsolásának biztosításával, a női jogok érvényesülésének figyelemmel kísérésével, valamint a nemzedékek közötti együttműködés erősítésével összefüggő kormányzati feladatok megvalósításában működik közre. A család- és népesedéspolitikai célok elérése érdekében hatásvizsgálatokat, adatgyűjtést, tényfeltáró, elemző, stratégiai és döntés-előkészítő tanulmányokat készít, szakmai tájékoztató fórumként honlapot működtet, folyóiratokat és időszakos kiadványokat terjeszt, illetve olyan szakmai továbbképzéseket, műhelyeket szervez, és kiemelt projekteket tervez és valósít meg, melyek nemzetközi egyezmények végrehajtásában is szerepet játszanak. A Társaság közreműködik továbbá a kormányzat gyermek- és ifjúságpolitikájának kialakításában, valamint a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépést elősegítő nemzeti stratégiai célok és a kapcsolati erőszak áldozatai számára az esetleges krízishelyzetben történő éjjel-nappal elérhető segítségnyújtási lehetőségek biztosításában. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Titkársági asszisztens munkatársat keresünk

A Titkárság az Ügyvezető igazgató munkáját közvetlenül támogatja és a Társaság szervezetirányítási és koordinációs feladatait látja el. Ez a dinamikus, 4 fős csapat keresi asszisztens Munkatársát egy agilis és segítőkész Kolléga személyében.

Feladatok:

• A Titkárságra beérkező megkeresések (személyes, írásbeli és telefonos) koordinálása

• A kifelé történő kommunikáció esetén a szükséges szakmai anyagok összegyűjtése, válaszlevelek előkészítése

• A szervezet irányítását biztosító értekezletek megszervezése és az értekezletek jegyzőkönyvezése

• Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés az Igazgatókkal, a társosztályokkal, hatóságokkal és minisztériumi osztályok képviselőivel

• Az Ügyvezető és Titkárság vezető részére dokumentumok, prezentációk összeállítása

• A Titkárság és tanácsadó testület személyügyi dokumentációjának összefogása (jelenléti ívek, szabadság, stb.)

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség

• Asszisztensi vagy adminisztratív területen szerzett min. 2 éves tapasztalat

• MS office magabiztos használata –word, power point

• Vakon gépelés, illetve értekezleti jegyzőkönyvezésben szerzett tapasztalat

• Barátságos, ügyfélközpontú viselkedés

• Probléma megoldásra törekvő, rugalmas hozzáállás

• Képesség, hogy egyszerre több párhuzamos feladatot végezzen

Multinacionális vállalatnál vagy közigazgatásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület, jól megközelíthető iroda

Amit mi kínálunk:

• Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

• Versenyképes jövedelem

• Cafetéria

• Rugalmas munkaidő és home office lehetőség

• Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus környezet

Kezdés dátuma: Kiválasztást követően azonnal

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a titkarsag@csbo.hu címre „Titkársági asszisztens” tárggyal kérjük megküldeni.