Dinamikus HR csapatunkba keresünk ügyfélközpontú, csapatjátékos TB és bérszámfejtési szakértő Munkatársat, ahol a 300 fős vállalat teljeskörű TB és bérszámfejtésének ügyintézését 2 fő szakértő látja el.

TB és bérszámfejtési szakértő munkatársat keresünk

Cégünkről:

A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. a család- és népesedéspolitikai eszközök és családtámogatások kialakításával és működtetésével, a gyermeket vállaló és nevelő szülők támogatásával, a munka és a család összeegyeztetésének és összekapcsolásának biztosításával, a női jogok érvényesülésének figyelemmel kísérésével, valamint a nemzedékek közötti együttműködés erősítésével összefüggő kormányzati feladatok megvalósításában működik közre. A család- és népesedéspolitikai célok elérése érdekében hatásvizsgálatokat, adatgyűjtést, tényfeltáró, elemző, stratégiai és döntés-előkészítő tanulmányokat készít, szakmai tájékoztató fórumként honlapot működtet, folyóiratokat és időszakos kiadványokat terjeszt, illetve olyan szakmai továbbképzéseket, műhelyeket szervez, és kiemelt projekteket tervez és valósít meg, melyek nemzetközi egyezmények végrehajtásában is szerepet játszanak. A Társaság közreműködik továbbá a kormányzat gyermek- és ifjúságpolitikájának kialakításában, valamint a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépést elősegítő nemzeti stratégiai célok és a kapcsolati erőszak áldozatai számára az esetleges krízishelyzetben történő éjjel-nappal elérhető segítségnyújtási lehetőségek biztosításában.

Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Elvárások:

• Középfokú bér és TB ügyintézői végzettség

• Jogszabályok naprakész ismerete

• Minimum 2 év bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi tapasztalat

• Nexon / Kulcs-Soft program magabiztos ismerete

• MS office használata – excel, word

Előnyök:

KKV szektorban szerzett tapasztalat

Feladatok:

• A Munkatársak alkalmazásához kapcsolódó bérügyviteli ügyintézés (bér és TB számfejtés, be- és kiléptetéssel kapcsolatos dokumentumok, hóközi számfejtés előkészítése, táppénz elszámolás, adó-és egyéb igazolások kiállítása stb. )

• Vállalat teljeskörű bér és TB számfejtése Nexon programban

• Cafetéria ügyintézés

• Kiküldetések elszámolása

• Havi bevallások és statisztikai jelentések készítése, adatszolgáltatás a hatóságok felé

• Nyilvántartások, táblázatok kezelése

• HR kontrolling listák elkészítése (lista lekérdezés) és elemzések összeállítása

• Kapcsolattartás a pénzügyi, számviteli munkatársakkal

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület, jól megközelíthető iroda

Amit mi kínálunk:

• Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

• Versenyképes jövedelem

• Cafetéria

• Rugalmas munkaidő és rendszeres home office lehetőség

• Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „TB és bérszámfejtési szakértő” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2018.11.30.