A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. a „Kríziskezelő szolgálatok fejlesztése - EFOP-1.2.4-VEKOP-16-2016-00001” kiemelt projekt keretében valósítja meg „A gyermekvédelmi jelzőrendszeri tagok együttműködésének elősegítése – A kapcsolati erőszak és az emberkereskedelem okozta ártalmak azonosítása, kezelése” című képzését. A képzés célja, a hatékonyabb problémafelismerés, ismeretbővítés, információcsere, együttműködés elősegítése a gyermekvédelmi jelzőrendszeri tagjainak. A projekt megvalósításához a Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. kötetlen, részmunkaidős (heti 20 óra) állást hirdet az alábbi pozíció betöltésére:

Regionális képzésszervező

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:
A projekt keretében megvalósításra kerülő képzések regionális szintű toborzási feladatainak ellátása
Képzések folyamatainak nyomon követése a képzésre történő jelentkezéstől a lezárásáig
Közreműködés a képzések szervezésében, indításában, zárásában
Kapcsolattartási feladatok a gyermekvédelmi jelzőrendszer tagjaival
Közreműködés a jogszabályi előírásoknak megfelelő adatszolgáltatásban
Közreműködés a képzésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátásában

Pályázati feltételek:
Felsőfokú végzettség
Képzésszervezői tapasztalat
Gyermekvédelmi jelzőrendszer ismerete
MS Office (kiemelten Excel) felhasználói szintű ismerete
Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet

Az ideális jelölt az alábbi képességekkel rendelkezik:
Következetes, feladatorientált, megoldásközpontú gondolkodás
Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolattartási képesség
Kiemelkedő tárgyalási készség
Kiemelkedő szervezési készségek

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
Szociális és/vagy pedagógus és/vagy egészségügyi ágazati továbbképzések szervezésében és lebonyolításában szerzett tapasztalat
EU-s forrásból megvalósított, képzést is magában foglaló projektek végrehajtásában szerzett tapasztalat
Felnőttképzési intézménynél szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:
rugalmas munkavégzés
dinamikus, összetartó csapat
versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Regionálisan:
•    Észak-Alföld ( Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)
•    Közép- Dunántúl (Komárom-Esztergom megye, Fejér megye, Veszprém megye)
•    Dél-Dunántúl (Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát a választott régió és a fizetési igény megjelölésével az karrier@csbo.hu címre „regionális képzésszervező EFOP 1.2.4” tárggyal kérjük megküldeni 2018. november 5. 12:00-ig.